Dudak Dolgusu Fiyatı

Tüm estetik operasyonlarda olduğu gibi dudak dolgusunun fiyatı da en sık sorulan ve en çok mereak edilen estetik konuları arasındadır.
Dudak dolgusu fiyatları üç ana etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bunlardan en önemlisi dudak dolgusunun markasıdır. Hangi markanın ürününün kullanıldığı çok önemlidir. Piyasada yüzlerce çeşit dolgu malzemesi markası var. Bu markaların kalitesine göre fiyatlar değişmekte, bu da dolgu işleminin fiyatını yakından etkilemektedir.
İkinci olarak kaç tip dolgu malzemesi kullanılacağı da çok önemlidir. Kaç tüp kullanılacak, kaç nokta ve bölgeye dolgu işlemi yapılacak bu da dolgunun maliyetini etkileyen faktörler arasındadır.
Diğer bir etken ise uygulanacak lokasyondur. Bu işlem nerede yapılıyor, kim tarafından yapılıyor, uygulamayı yapan ekibin uzmanlık derecesi önemlidir.
Dudak dolgusu işlemini yapacak kişinin alanında eğitim almış ve uzmanlaşmış olmasına dikkat etmeli, tecrübesinden emin olmalısınız.
Dudak dolgusu işleminin yapılacağı lokasyonda (klinik, hastane vs.) hijyen kurallarına yeterince uyulmuş mu, bundan emin olmalısınız. Sonradan herhangi bir enfeksiyon kapmamak için hijyen kurallarına çok dikkat etmelisiniz.
140 çeşit dolgu malzemesi türü bulunmaktadır. Bu dolgu ürünlerinin maliyetleri arasında büyük fiyat farklılıkları olabiliyor. Uygulanan ürünün içeriğine çok dikkat etmelisiniz, ayrıntılı bir şekilde ürünün içeriğini öğrenmeye özen göstermelisiniz. Herhangi bir yan etkisi olmayan, alerjik reaksiyonlara yol açabilecek ürünler kullanmamaya dikkat etmelisiniz.
Tüm estetik operasyonlarda olduğu gibi dudak dolgusunda da estetik bakış açısı çok önemlidir. Dudak yüzün en dikkat çeken, yüzün ifadesini ve altın oranını belirleyen uzuvların başında gelir. Hem doğal hem de yüzdeki diğer organlarla uyumlu olması için çok ince hesaplamalar yapılması gerekir. Tüm bu hesaplamalar yapıldıktan sonra dudaktaki hangi noktalara ne kadar doz uygulanacağını belirlemek ciddi bir estetik ve teknik bilgi gerektirir. Çünkü yüzle uyumlu olmayan bir dudak, telafisi çok zor sorunlara yol açabilir.
Tüm bunlar dudak dolgusunun fiyatlarını belirleyen unsurlardır. Unutmayın dudak dolgusu işlemi bir kere yapılır, hayal ettiğiniz sonuca ulaşmak ve herhangi bir hayal kırıklığı yaşamamak için dolgu işlemi yapacak uzmanınızı, dolgu işleminin yapılacağı lokasyonu ve dolgu malzemesinin kalitesini çok iyi seçmelisiniz.

Instagram Galeri

Menü